KARDIOLOGIE OLOMOUC
MUDr. Zdeněk MALINA


O NÁS

KARDIOLOGICKÁ VYŠETŘENÍ

HLAVNÍ STRÁNKA

PŘIJÍMÁTE NOVÉ PACIENTY ? JSOU S TÍM SPOJENY REGISTRAČNÍ NEBO JINÉ POPLATKY ? JAK MÁM POSTUPOVAT ?

Stále přijímáme nové pacienty do dlouhodobé péče. Žádné registrační ani jiné poplatky nevybíráme. Stačí se objednat a nejlépe přinést s sebou zdravotnickou dokumentaci, kterou máte k dispozici - propouštěcí zprávu, zprávu z posledního vyšetření Vaším lékařem, přehled léků a podobně.

MUSÍM SE NA VYŠETŘENÍ OBJEDNAT ?

Je to nejlepší, zajistíte si tak, že bude dost času a klidu pro vyšetření. S největší pravděpodobností Vám dokážeme zajistit přesný čas vyšetření a nebudete muset trávit čas v čekárně. Na objednaný termín prosím přijďte včas, ale ne se zbytečným předstihem.ORDINAČNÍ HODINY :

PONDĚLÍ 8:00 - 13:00
ÚTERÝ 13:00 - 15:00
STŘEDA 8:00 - 13:00
ČTVRTEK 13:00 - 15:00
PÁTEK 8:00 - 13:00
tel. 585 413 647

JSEM ODESLÁN/A JEN NA EKG VYŠETŘENÍ

EKG vyšetření provádíme i bez objednání mezi jednotlivými dalšími vyšetřeními. Nejlepší čas pro toto vyšetření je ráno 8:00 - 8:15 v pondělí nebo ve středu. Nicméně vždycky se může stát, že Vás objednáme na jinou, vhodnější dobu.

JAK SE OBJEDNAT ? LZE SE OBJEDNAT E-MAILEM ?

Objednat se lze telefonicky nebo osobně, dohodněte si pro Vás nejvhodnější den a hodinu. Lze se dohodnout na termínu i e-mailem, prosím uveďte důvod vyšetření ( první vyšetření, kontrolní vyšetření, konkrétní metoda, ke které Vás odesílá jiný lékař ). Nabídneme Vám 2-3 termíny, které následně potvrdíte.

JAK DLOUHÁ JE OBJEDNACÍ DOBA ?

Během roku je standardně objednací doba asi 7-10 dnů. Delší doba - až tři týdny - může být u Holterovských monitorování, kde je termín vázaný na přístroje, které zapůjčujeme. Delší objednací doba může být v období dovolených nebo prázdnin.